rowery trojkolowe

Rowery dostępne są w trzech rozmiarach: na kołach 24 cale dla osób o wzroście powyżej 155 cm, kołach 20 cali (średnie) do 150 cm wzrostu i 16 cali dla dzieci przedszkolnych; tak aby pomoc możliwa była dla każdego, bez względu na wiek i wzrost. Rower można wypożyczyć bezpłatnie, jednorazowo na okres maksymalnie 14 dni. Rowery zostały przekazane do Polskiego Czerwonego Krzyża, a następnie do naszej fundacji przez fundację Eco Textil w ramach projektu „Rower dla niepełnosprawnego”.

W celu rezerwacji roweru prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 505 070 450.

Osoby wypożyczające rower zobowiązane są do zapoznania się z Regulaminem zamieszczonym na stronie: www.pck.malopolska.pl w zakładce Niepełnosprawni.

rowery trojkolowe 2

rowery trojkolowe 1