Władze fundacji

Agnieszka Sobol

Prezes Fundacji
Agnieszka Sobol

Z wykształcenia jestem pracownikiem socjalnym. Od 2004 roku pełnię funkcję Prezesa Fundacji „Ostoja” im. Siostry Klaryski Stanisławy z Opoczna, której celem jest udzielenie wszechstronnej pomocy osobom niepełnosprawnym, osobom z zaburzeniami psychicznymi i ich rodzinom, oraz pomocy ludziom najuboższym.

Krzysztofa Sobol

Zastępca prezesa
Krzysztofa Sobol

Z wykształcenia jestem pedagogiem/terapeutą zajęciowym. Od 2018 roku pełnię funkcję zastępcy prezesa. Lubię pomagać ludziom dlatego też poza fundacją jestem wolontariuszem w innych organizacjach. Praca zawodowa jak i społeczna sprawia mi ogromną radość. Widząc uśmiech, wzruszenie i szczęście na twarzach moich podopiecznych wiem, że jestem na właściwym miejscu. Prywatnie jestem mamą, w wolnym czasie lubię czytać książki oraz odpoczywać aktywnie.

Anna Wijata

Sekretarz Fundacji
Anna Wijata

Z wykształcenia jestem technikiem ceramiki. Od 2008 roku objęłam stanowisko sekretarza w Fundacji „Ostoja”. Praca z ludźmi, okazywanie wsparcia, pomoc osobom potrzebującym sprawiają mi satysfakcję i napędzają do działania. Prywatnie interesuje się siatkówką i dobrą książką.

Rada Fundacji

Przewodniczący Rady Fundacji – Jerzy Misiurski