WAŻNA INFORMACJA !!!

W związki zaistniałą sytuacją epidemiologiczną stosując się do wytycznych Ministra Zdrowia
oraz Głównego Inspektora Sanitarno - Epidemiologicznego, zawiesza się zajęcia oferowane
przez Środowiskowy Dom Samopomocy przy Fundacji „OSTOJA” w Opocznie do odwołania.
ŚDS w Opocznie prowadzi działania o charakterze pomocowym i wspierającym w sposób zdalny poprzez ustalone formy, tj.

telefoniczny i sms:

Prezes Fundacji tel. 505 451 493

Kierownik ŚDS tel. 516 251 178             Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Psycholog tel. 504 716 001                    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Psychoterapeuta tel. 504 716 878          Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pracownik socjalny tel. 799 036 087      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.